День самоврядування

День самоврядування

     Напередодні Дня студента, Студентська рада коледжу виявили ініціативу провести День самоврядування. 14 листопада 2023 року ця ідея була втілена в реальність. Це був незабутній досвід, який дозволив здобувачам освіти побачити навчальний процес з іншого боку та зрозуміти, як важливо і відповідально бути не лише студентом, але й викладачем.
     Студенти, які стали викладачами, мали можливість показати свої знання та навички, які вони здобули під час навчання. Вони провели заняття для своїх колег та зобразили навчання так, як його бачать вони. Своєю чергою, викладачі, які стали студентами, згадали свої студентські роки та те, як важливо підтримувати мотивацію до навчання.
     Студенти діляться враженнями:
Горщенко Анастасія: «Такі заходи дозволяють проявити себе по-новому та відкрити для себе щось цікаве! З нетерпінням чекаю ще такі ініціативи».
Пасочник Світлана«Дуже цікавий досвід. Викладацька справа одночасно і проста і складна, бо тобі треба пояснити доступно та в короткій формі, щоб студенти зрозуміли та не відбити бажання вчитися».
Науменко Юлія: «Бути на місці викладача – змушує задуматись над тим, як їм не легко та хочеться надалі з більшою повагою та розумінням відноситись до них».
    Цей день дав можливість кожному з учасників заходу збільшити взаєморозуміння між студентами та викладачами. Сподіваємось, що такого роду заходи стануть доброю традицією в коледжі. Висловлюємо подяку всім, хто долучився!