День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

 

В ці дні хай єднає нас думка єдина.

Ми зло в нашім домі здолаємо не раз.

Все треба зробить, щоб жила Україна –

Приймаймо цей заклик, як Божий наказ!

     «Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього», – такими словами розпочався тематичний захід-реквієм, присвячений героям Небесної Сотні «Сила незламного духу» в студентів 1-го курсу спеціалізації «Дизайн середовища», «Дизайн одягу» та «Графічний дизайн».

     Кураторка групи Марія Слобідчук та ведучі заходу розповіли студентам про ті страшні події які відбувалися на Майдані з 18 по 21 лютого 2014 року. Учасники заходу переглянули світлини тих тяжких подій, частину відеопроєкту Центру досліджень визвольного руху “Революція Гідності і цінностей: як Євромайдан змінив Україну”. Під час виховного заходу всі присутні мали змогу ознайомитись з науково-популярною та художньою літературою про події на майдані 2014 року, а також переглянути виставку курсових робіт студентів Вижницького коледжу присвячених до Дня Героїв Небесної Сотні.

     Студенти 1-го курсу та всі присутні долучилися до Всеукраїнської тихої акції “Ангели пам’яті”. Вони виготовили паперові ангелики, як символ в знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

     Хвилиною мовчання завершився спомин про ангелів небесного легіону. Світла пам’ять Героям Небесної Сотні!

     Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Сьогодні вони дивляться на нас з небес і думають – не дайте злу перемогти, адже Україна і нині в сльозах, на її захист у війні з російським агресором стають тисячі й тисячі патріотів своєї держави, борються за її єдність та цілісність. Тому ми не маємо морального права здаватися, не маємо морального права не боротися.

     Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави! Герої не вмирають!

 

#День_Героїв_Небесної_Сотні

#Всесвітня_тиха_акція

#Ангели_пам_яті