Благодійний захід “Одягнімо вишиванки, друже…”

Благодійний захід
«Одягнімо вишиванки, друже, хай побачить українців світ – молодих, відважних, дужих, у єднанні на сто тисяч літ»

     Протягом 15 травня з 10:00-15:00 год. та 16 травня 2023 року з 14:00-16:00 год. до Дня вишиванки в приміщенні Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка, відбудеться благодійний захід – «Одягнімо вишиванки, друже, хай побачить українців світ – молодих, відважних, дужих, у єднанні на сто тисяч літ».

    Організатор заходу – Вижницька районна державна адміністрація (районна військова адміністрація) за підтримки Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка – Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини та Вижницької районної ради.

     Головна мета заходу – збереження та популяризація історико-культурної спадщини Буковинської Гуцульщини задля ідентифікації української нації у світі та збір коштів для потреб ЗСУ.

На відвідувачів очікує:
     Фотосесія в традиційному строї буковинських гуцулів;
     Цікаві розповіді про традиційні строї буковинських горян та екскурсія Музеєм старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини.

      Щиро запрошуємо взяти участь: органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації району, релоковані підприємства, внутрішньо переміщених осіб.

     Популяризуймо українську ідентичність, історико-культурну спадщину предків разом!

     Для запису звертайтеся за номером телефону: 0 (97) 993 39 61 – Марія Петрівна.