Батьківські збори, підсумки (02.08.2021)

Батьківські збори, підсумки (02.08.2021)

      📍 Однією з основних форм зв’язку навчального закладу та сімей студентів, а також основною формою спільної роботи є батьківські збори, на яких обговорюються та приймаються рішення щодо найбільш важливих питань життєдіяльності студентського співтовариства і виховання студентів у навчальному закладі і вдома.
         Після успішного завершення вступної кампанії та зарахування студентів на навчання за кошти державного бюджету у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Шкрібляка відбулися батьківські збори. Батьки новоспечених першокурсників мали змогу поспілкуватися з дирекцією навчального закладу, головами циклових комісій, викладачами, завідувачем студентського гуртожитку тощо. Кожен з них у своєму виступі акцентував увагу на ключових моментах, які необхідно знати студентам на початковому етапі навчання в коледжі.
         Вступ до навчального закладу – це важлива подія в житті молодої людини, що знаменує новий етап розвитку, пов’язаний із входженням у новий соціум. Одне із головних завдань педагогічного колективу і адміністрації у роботі з батьками – допомогти їм краще зрозуміти свою дитину, пом’якшити процес адаптації до нової ролі – студента вищого навчального закладу.