ARTWEEKEND у Карпатах

ARTWEEKEND у Карпатах

    2-4 листопада відбувся ARTWEEKEND у Карпатах за підтримки Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка. Це була можливість для молодих митців відпочити, а також здобувати нові навички у галузі stopmotion animation і відео дизайну. Кожен учасник мав змогу взяти участь в ряді майстер-класів від спікера події — stop motion animator, відеодизайнера, викладача stopmotion animation у Львівській академії мистецтв Roman Dzvonkovskyj.
      Студенти створили свої анімаційні фільми у техніці stop – motion, кращі з них були відзначені нагородами. Кожен учасник вікенду отримав сертифікат про проходження майстер-класу по stop-motion анімації від Романа Дзвонковсього.
    Також до вікенду долучився відомий український кінорежисер, автор 70 документальних фільмів – Петро Олар. У своїх бесідах, режисер мотивував студентів розвивати та популяризувати своє мистецтво через медіа, та зазначав: “Людина, яка хоче реалізуватись в житті має оцінити свої мрії, талант, бажання. Не бійтесь і творіть!”
       Студенти мали чудовий час відпочинку, майстер-класів, пленеру та фотополювання на мальовничих схилах Кривопільського перевалу, що дало велике натхнення та мотивацію створювати прекрасне.
        P.S. Дякуємо за чудову організацію Вадиму Перетятку