Активізація практики волонтерської роботи здобувачів освіти

Активізація практики волонтерської роботи здобувачів освіти

    Відкрита зустріч студентської молоді із волонтером та представником громадської організації «Волонтери Вижниці» Людмилою Мацюк відбулася в освітньому закладі напередодні двох важливих дат: Дня волонтера, який відзначатимемо 5 грудня та Дня збройних сил України – 6 грудня.

   Волонтерський рух в Україні називають явищем унікальним, адже саме він об’єднав суспільство в надзвичайно складний період, створив дієву структуру громадських організацій та груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

   Саме ГО «Волонтери Вижниці», від початку свого створення, з 2014 року, напряму працює з вижницькими захисниками країни, розуміє і чує проблеми українських воїнів та першою намагається їх вирішити.

   Молодь коледжу завжди доєднується до створення добрих справ на благо тих, хто цього потребує. Підтримуючи бойовий дух українських воїнів, молодь виготовила сувенірну продукцію патріотичного змісту та зібрала невеличку фінансову допомогу, які через Людмилу Ярославівну передали на передову.

   Під час створення ескізу майбутнього виробу (Василь Гриджук), в’язання жовто-блакитних стрічок на вироби(студентки спеціалізації «Образотворче мистецтво та креслення»), під час зустрічі з волонтером, студенти наповнились почуттям патріотизму та радості, гордості за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

   «Майбутнє Української держави в надійних руках сучасної молоді», – саме таку думку висловив під час зустрічі директор освітнього закладу Роман Гаврилюк.

   Нехай же плідна студентська праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього, примножує її славу, додає впевненості у власних силах та переконаннях! Дякуємо кожному, хто долучився до заходу, за участь, і пам’ятаймо, що разом ми сила!

О.В.Марковська,

в. о. заст. директора

з виховної роботи