ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ
В рамках заходів Олімпійського тижня, відзначення 120-річниці заснування коледжу та профорієнтації проведено турнір з волейболу серед студентських та учнівських команд.
Ігри проходили в досить рівній, цікавій боротьбі з перемінним успіхом.
У фінальній зустрічі:
• серед дівчат — Чорногузівський ліцей переміг Іспаський опорний ліцей
• серед юнаків — Іспаський опорний ліцей переміг господарів — команду Вижницького коледжу
Турнір проводився за підтримки Вижницької міської ради.
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та призами.
Вдячність ЗСУ за можливість навчатися та змагатися. Разом — до перемоги!























