117-та річниця створення закладу

117-та річниця створення закладу

Унікальний мистецький заклад освіти, що здавна став відомим осередком непересічних творчих талантів з багатою й славною історією  ̶  Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну імені Василя  Шкрібляка, 14 жовтня відзначає 117 років творчої фантазії, пошуків та оригінальності!

Вдумливе переосмислення традицій, вміння узагальнювати набутий досвід і його інтерпретація, грамотне застосування знань з художніх дисциплін, помножені на авторську експресію, створюють умови формування професійного художника. Саме така концепція навчання покладена в основу освітнього закладу.

У витончених роботах випускників коледжу виливається різними фарбами гуцульська мистецька мудрість, а багате і чудове прикарпатське народне мистецтво захоплює своєю оригінальністю та самобутністю, красою й оптимізмом. У ньому, як у дзеркалі, відбита волелюбна душа українського народу, народне мистецтво повертається в наше життя, розквітає усіма барвами, стає нашою гордістю і славою.

Сьогодні, Вижницький художній навчальний заклад залишається не лишевагомим мистецьким осередком Буковини, а й головним центром розвитку декоративно-ужиткового мистецтва України. Цей мистецький дім –джерело наших знань, національної пам’яті та любові до народного творіння.

Тож в річницю створення закладу, вітаємо всіх тих, хто своїм мистецтвом та яскравою творчістю утверджують непорушність нашої святої землі, право на вільну незалежну соборну творчість, честь і гордість, які є непідвладні примхам часу й узаконюють подвиг віри і традиції!