Майстер-клас з технологій дистанційного навчання

Майстер-клас з дистанційних технологій навчання

26 березня відбувся онлайн майстер-клас для викладачів та методичних працівників коледжу “Дистанційні технології викладання в Google Suite for Education / Google Workspace“.

Учасники змогли вдосконалити навички роботи з хмарними ресурсами Google drive (провів Сергій Васильович Огданський), планування та підготовки онлайн-заходів Google Meet / Calendar (Василь Васильович Кузик), структурування матеріалів у віртуальному класі Google Classroom (Тетяна Омелянівна Ямницька) та ін.

На завершення викладачів ознайомили з програмою сертифікації Google Certified Educator, яка засвідчує готовність викладати предмети засобами Workspace.. Зокрема таку сертифікацію вже пройшов автор цих рядків.

Як ми раніше повідомляли, ще з минулого навчального року ВФКМД імені Василя Шкрібляка приєднався до програми GSuite for Education, яка передбачає створення окремого освітнього середовища для навчальних закладів (вищої, фахової передвищої, середньої освіти).

Завдяки цьому викладачі мають можливість використовувати окремі корпоративні облікові записи для підготовки і ведення навчальних занять, планування онлайн-конференцій та ведення дистанційного навчання.

 

Сергій Огданський

Довідка: 

Google Workspace — це пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення й інструментів для спільної роботи від компанії Google, доступний за передплатою. Проект вперше було запущено 28 серпня 2006 року під назвою «Додатки Google для вашого домену».

З часом пакет було перейменовано на “GSuite for education”, а у кінці 2020-го року на Google Workspace.

 

На відміну від інших безкоштовних надавачів подібних послуг, користувачі G Suite не бачать реклами під час використання цих додатків, а інформація та дані в облікових записах G Suite не використовуються для цілей реклами. Крім того, адміністратори G Suite можуть самостійно налаштувати необхідні параметри безпеки та конфіденційності.

 

За даними Google, пакетами G Suite користуються понад 5 мільйонів організацій у всьому світі, зокрема 60 % компаній зі списку Fortune 500. Станом на січень 2017 року G Suite нараховував 3 мільйони підприємств, що сплачують абонплату за користування, та 70 мільйонів користувачів тарифу G Suite для освіти.