Буковинські зустрічі Гуцульської освітянської ради у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну

Буковинські зустрічі Гуцульської освітянської ради
у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну

    11 квітня Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка гостинно зустрів учасників Гуцульської освітянської ради з Яремчанської, Поляницької, Ланчинецької, Надвірнянської, Ясінянської, Великобичківської, Путильської, Косівської, Вижницької, Вашківецької територіальних громад та Рахівського району.
     На локаціях «МІСТЕЧКА МАЙСТРІВ» майстер-клас проводили студенти та викладачі за напрямом «Гуцульське дереворізьблення» під керівництвом Олександра Марковського .
     По особливому змістовним та цікавим був майстер-клас з декоративного ткання поясу за гуцульськими мотивами спеціалізації «Художнє ткацтво» під керівництвом  Оксани Петращук-Гинги  та студентів.
    Також учасники заходу мали можливість власноруч доторкнутись до традиційних технік вишивки «Буковинська цирка» та «Низинка» під керівництвом Віри Андрич  і студентів художньої вишивки.
    Локація містечка майстрів була доповнена виставками творчих і дипломних робіт живопису та графіки, ювелірного мистецтва та імпровізованої фотозони художнього ковальства.
    Директором коледжу, Романом Гаврилюком, було проведено екскурсії майстернями коледжу та музеєм декоративно-прикладного мистецтва, де представлені роботи студентів, які надзвичайно вразили учасників зустрічі своєю унікальністю та майстерністю виконання.
     Також було проведено екскурсію Mарією  і Дмитром Козубовськими в музеї старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини. Відвідувачі оглянули експозицію унікальних етнографічних предметів, зібраних свого часу в гуцульських і буковинських селах Карпат.
      Практичним наповненням цього заходу стало підписання угоди про співпрацю між Рахівською районною радою та Вижницьким фаховим коледжем.
     Сподіваємось, що гостям вдалося відчути атмосферу нашого мистецького закладу освіти та отримати незабутні враження.
      До наступних зустрічей!